Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń

Porady dla podróżnych

Zaplanuj podróż z naszym poradnikiem. Przeczytaj sprawdzone wskazówki dotyczące spakowania bagażu, rezerwacji lotu czy procedur lotniskowych. Z nami przygotujesz się na wymarzone wakacje i unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek. Udzielimy praktycznych porad dotyczących praw pasażera i przepisów obowiązujących na pokładzie samolotu. Postaw na obowiązkową lekturę przed lotem. Nasz poradnik rozwieje wszelkie wątpliwości i zagwarantuje komfortową i bezpieczną podróż samolotem.

Bagaż

Odpowiednio spakowany bagaż to według wielu osób podstawa udanej podróży. Warto jednak wiedzieć nie tylko to, co należy do walizki spakować, ale też czego na pokład samolotu nie powinniśmy zabierać. W naszym poradniku damy też praktyczne wskazówki, jak postępować w przypadku zagubionego lub uszkodzonego bagażu.

Lot

Podróż samolotem daje nam komfort szybkiego przemieszania się nie tylko po Europie, ale także na trasach transatlantyckich. Co warto wiedzieć przed organizacją lotu samolotem? W naszym poradniku znajdziecie wiele cennych wskazówek, które ułatwią wybór odpowiedniego rejsu.

Na lotnisku

Lotnisko jest miejscem, gdzie rozpoczyna i kończy się nasza podróż. Znajomość i sprawne przejście przez procedury lotniskowe zapewni nam spokojną i bezpieczną podróż.

Podróże rodzinne

Organizacja podróży, kiedy planujemy rodzinny wyjazd, wymaga starannych przygotowań. Warto wiedzieć, jakie połączenia wybrać, co warto zabrać za sobą i na co zwrócić uwagę, pakując bagaż i dokumenty. Aby podróż przebiegła komfortowo dla wszystkich członków rodziny, wystarczy zastosować kilka sprawdzonych praktyk i w drogę.

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail