Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń
  • na stronie głównej www.LATAJ.pl znajduje się panel do rezerwacji biletów lotniczych, w którym należy wybrać miasta wylotu i docelowe, podać daty wylotów i powrotów oraz ilość podróżujących osób. UWAGA! Przy wyborze miast wylotu i docelowego możesz korzystać z Atlasu (ikonka obok rubryki „wylot”), wpisać nazwę miasta lub podać jego 3-literowy kod w oznaczeniu IATA (np. WAW – Warszawa)
  • po wpisaniu w/w informacji naciśnij SZUKAJ. System rezerwacyjny rozpocznie wyszukiwanie interesujących Cię połączeń. W zależności od obciążenia systemu może to potrwać ok. 45 sekund. Po tym czasie system przedstawi 15 opcji dostępnych rejsów wraz z cenami. Jeśli chcesz otrzymać więcej odpowiedzi kliknij „Więcej ofert”.
  • Jeśli zainteresowała Cię któraś z opcji zapoznaj się z „Opisem taryfy” i „Szczegółami lotu”, a następnie kliknij „REZERWUJ”. Wyświetli się formularz osobowy, który należy wypełnić wg wskazanych rubryk wybierając FORMĘ PŁATNOŚCI” za bilet oraz „FORMĘ DOSTARCZENIA” biletu. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT – zaznacz to w części „DOKUMENT KSIĘGOWY” i wpisz numer NIP. UWAGA! Jeśli adres dostarczenia jest inny niż adres na jaki chcesz otrzymać fakturę prześlij na e-mail: rezerwacje@lataj.pl prawidłowe dane do faktury.
  • Po wpisaniu danych osobowych kliknij „REZERWUJ”, system przejdzie do następnego okna, w którym należy sprawdzić poprawność wpisanych informacji, zapoznać się z „WARUNKAMI” korzystania z systemu rezerwacyjnego, zaznaczyć odpowiednie okienko i kliknąć „REZERWUJ”.
  • System dokona rezerwacji biletu lotniczego i poda Ci jej numer. Na podany w formularzu osobowym e-mail zostanie przesłane potwierdzenie dokonania rezerwacji.
  • Jeśli system rezerwacyjny dopuszcza taką możliwość na zarezerwowany przez Ciebie lot możesz dokonać rezerwacji wybranego miejsca w samolocie. W tym celu należy kliknąć przycisk „REZERWUJ MIEJSCE” w dolnej części potwierdzenia dokonania rezerwacji biletu lotniczego i wybrać wolne miejsce.
Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail