Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń

Lataj.pl jest serwisem do rezerwacji biletów lotniczych, należącym do eTravel SA. Lataj.pl posiada tytuł akredytowanego agenta IATA Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych.

Na polskim rynku Lataj.pl wyróżnia ponad 10 letnia tradycja i doświadczenie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych nasza wyszukiwarka lotów oferuje możliwość porównania ofert ponad 500 regularnych i tanich linii lotniczych na całym świecie. Atutem Lataj.pl jest także doświadczony i profesjonalny zespół specjalistów i kasjerów lotniczych.

Lataj.pl pojawił się na polskim rynku w latach 2005-2007, kiedy systemy do rezerwacji biletów lotniczych online dopiero raczkowały. Jako jedni z pierwszych zaoferowaliśmy możliwość rezerwacji lotów „bez wychodzenia z domu”. Systematycznie budowaliśmy markę Lataj.pl, która zyskiwała coraz większe rzesze zadowolonych klientów. W 2014 Lataj.pl dołącza do portfolio eTravel S.A., lidera w zakresie obsługi podróży służbowych.

W Lataj.pl najważniejszy jest zadowolony pasażer. Jesteśmy z Tobą od chwili planowania podróży, dostarczając licznych inspiracji i służąc poradą przy wyborze celu podróży. Dysponujemy nowoczesną technologią, która w połączeniu z rozwiązaniami know-how pozwala nam na odnalezienie optymalnych połączeń lotniczych z uwzględnieniem Twoich indywidualnych preferencji. Masz pytanie? Jesteśmy dla Ciebie i służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Zaplanuj z Lataj.pl swój kolejny lot!

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail