Zadzwoń

Bilety lotnicze Tap Portugal

Tap Portugal to narodowe linie lotnicze Portugalii i członek globalnego aliansu STAR. Głównym lotniskiem Tap Portugal oraz węzłem przesiadkowym jest stolica Portugalii, Lizbona.

Siatka połączeń TAP Potugal obejmuje 69 lotnisk w 31 krajach na 4 kontynentach. Najpopularniejszym kierunkiem na mapie połączeń TAP Potugal jest Lizbona (Przeczytaj nasz przewodnik po Lizbonie >>).

Ze względu na rosnące zainteresowanie biletami lotniczymi do stolicy Portugalii TAP Potugal latem zwiększył liczbę bezpośrednich połączeń pomiędzy Warszawą a Lizboną z 7 na 9 tygodniowo. W weekendy połączenia będą realizowane dwa razy dziennie. Dodatkowym udogodnieniem dla pasażerów będzie fakt, że sobotnie loty do i z Lizbony do Warszawy będą realizowane na pokładzie szerokokadłubowego Boeingiem 767.

TAP Portugal oferuje polskim pasażerom dogodne przesiadki w Lizbonie zarówno do portugalskich portów na kontynencie – Faro i Porto, jak i bardzo popularnych i atrakcyjnych turystycznie wysp: na Maderę (Sprawdź główne atrakcje wyspy >>) i archipelag Azorów (Przeczytaj nasz przewodnik po Azorach >>), a także do Hiszpanii: Barcelony, Sewilli, Walencji.

Sztandarowym produktem w siatce lotów portugalskiego przewoźnika są loty do Brazylii. TAP Portugal oferuje połączenia do 10 portów lotniczych w 9 miastach Brazylii.

TAP Potugal oferuje również połączenia do Luandy w Angoli, Maputo w Mozambiku oraz na Wyspy Zielonego Przylądka /Cabo Verde/, dawnych kolonii portugalskich.

Połączenia TAP Portugal do Afryki I Ameryki Południowej zostały wyróżnione nagrodą.

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail