Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń

Bilety lotnicze Tap Air Portugal

Tap Air Portugal to narodowe linie lotnicze Portugalii i członek sojuszu lotniczego Star Alliance. Głównym lotniskiem Tap Portugal oraz węzłem przesiadkowym linii jest stolica Portugalii, Lizbona.

Siatka połączeń TAP Air Potugal obejmuje 69 lotnisk w 31 krajach na 4 kontynentach. W siatce połączeń przewoźnika oprócz Lizbony znajdziemy połączenia do innych portugalskich miast Faro i Porto, jak i na bardzo popularne wyspy: Maderę i archipelag Azorów. W rozkładach lotów TAP dostępne są też połączenia do Hiszpanii kontynentalnej: Barcelony, Bilbao, Malagi, Alicante i na wyspy Ibizę czy Fuerteventurę.

Sztandarowym produktem w siatce lotów portugalskiego przewoźnika są loty do Brazylii. TAP Portugal oferuje połączenia do 10 portów lotniczych w 9 miastach Brazylii m.in.: Rio de Janeiro, Sao Paulo, Altamiry, Belem, Porto Seguro.

Oprócz tego z TAP Potugal zrealizujemy połączenia do Luandy w Angoli, Maputo w Mozambiku oraz na Wyspy Zielonego Przylądka (Cabo Verde, Boa Vista), dawnych kolonii portugalskich.

Najnowsze promocje lotnicze

od 4026 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Rio De Janeiro

Brazylia

wylot z: Warszawa

okres wylotu: 22-04-2023 - 13-05-2023

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail