Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń

Bilety lotnicze Air France

Air France – francuskie, narodowe linie lotnicze z głównym portem przesiadkowym w Paryżu – Paris Charles de Gaulle.

Linie Air France powstały w 1933 roku skutkiem połączenia czterech mniejszych linii lotniczych. W chwili obecnej Air France liczy sobie 80 lat i zaliczany jest do grona największych linii lotniczych na świecie.

Air France realizuje połączenia do 35 portów lotniczych w obrębie Francji m.in. do Lyonu, Marsylii, Tuluzy, Nicei, Nantes oraz 164 innych lotnisk na całym świecie. Na pokładzie samolotów francuskiej linii możemy łącznie odwiedzić 93 państwa. Air France jest linią oferującą bilety lotnicze do Ameryki Północnej i Południowej. Szczególnie atrakcyjne cenowo loty realizowane są na trasach do Stanów Zjednoczonych, a także na wyspy Morza Karaibskiego: Kubę, Dominikanę, Antyle, Arubę (Poznaj atrakcje turystyczne Karaibów >>). Air France posiada w swojej ofercie też liczne połączenia do Azji m.in. Indii, Tajlandii i Chin.

Linie lotnicze Air France należą do holdingu Air France – KLM. Programem lojalnościowym linii Air France & KLM dedykowanym dla firm jest BlueBiz (Sprawdź jak oszczędzać na podróżach z BlueBiz >>)

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail