Ostrzeżenie przed wyłudzeniami – zobacz szczegóły
Zadzwoń

Bilety lotnicze Qatar Airways

Linie Qatar Airways, katarski narodowy przewoźnik, są jednymi z najszybciej rozwijających się linii lotniczych, z jedną z najmłodszych flot powietrznych na świecie. Dzisiaj, po 19 latach działalności, Qatar Airways ma do swojej dyspozycji nowoczesną flotę złożoną z 186 samolotów latających do ponad 150 najpopularniejszych lokalizacji, kluczowych pod względem biznesowym i turystycznym, na sześciu kontynentach.

Linie Qatar Airways zostały uhonorowane w kategoriach Linii Lotniczych Roku, Najlepszych Siedzeń w Klasie Biznes i Najlepszych Linii Lotniczych na Bliskim Wschodzie podczas ceremonii Skytrax Awards 2015. Jest to już trzeci tytuł Najlepszych Linii Lotniczych Roku przyznany Qatar Airways.

Qatar Airways jest członkiem globalnego sojuszu oneworld. Sojusz, uhonorowany licznymi nagrodami, został wyróżniony przez Skytrax już po raz trzeci z rzędu jako Najlepszy Sojusz Lotniczy na Świecie 2015. Linie Qatar Airways są pierwszym przewoźnikiem z Zatoki Perskiej, który dołączył do międzynarodowego sojuszu lotniczego oneworld, pozwalając pasażerom na korzystanie z ponad 1000 lotnisk w ponad 150 krajach oraz oferując 14250 lotów dziennie

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail