Zadzwoń

Przewodnik turystyczny Poprad

Loty do Popradu to jedna z najpopularniejszych destynacji linii Air Baltic (Przeczytaj więcej o linii Air Baltic >>) w sezonie zimowym. Loty na narty w słowackie góry możemy zarezerwować z Warszawy w wybrane dni tygodnia; w sezonie 2015/2016 wyloty do Popradu odbywają się we wtorki i czwartki. Przelot na trasie Warszawa – Poprad trwa ok. 1h i 5 min. Przeczytaj nasz przewodnik i sprawdź turystyczne atrakcje Popradu.

Ze względu na swoje położenie u podnóża Tatr, Poprad jest doskonałą bazą wypadową do wielu okolicznych ośrodków. Do najbardziej popularnych miejsc w tym regionie należy m.in.: położony najbliżej Stary Smokowiec i rejon Hrebienok, gdzie swoich sił mogą spróbować zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze. Najłagodniejsze zbocza znajdziemy na Jakubowej Łące, zaś liczne czarne trasy i tereny do jazdy freeride oferuje rejon Przełęczy Łomnickiej. Ok. 35 km od Popradu w okolicach Szczyrbskiego Jeziora (Štrbske Pleso) oprócz tras narciarskich znajdują się tereny do narciarstwa biegowego.

Po zejściu ze stoku warto docenić także inne walory i atrakcje turystyczne Popradu. Miasto posiada odrestaurowany rynek z zabytkowym kościołem i dzwonnicą. Warto wybrać się też do Muzeum Podtatrzańskiego. Po całym dniu na stoku można także odwiedzić Aquacity Poprad, ekskluzywny aquapark z licznymi atrakcjami, gdzie goście mogą odpoczywać w basenach termalnych z widokiem na tatrzańskie szczyty.

Tylko teraz skorzystaj z promocji Air Baltic na loty do Popradu. Ceny połączeń na trasie Warszawa – Poprad – Warszawa tylko z bagażem podręcznym już od 293 zł w dwie strony. Loty z bagażem podręcznym, bagażem rejestrowanym z możliwością przewozu sprzętu sportowego już od 435,80 zł w dwie strony.

W celu kalkulacji przelotu z bagażem rejestrowanym i sprzętem sportowym skontaktuj się z naszym Centrum Rezerwacji, tel.: 22 492 08 08; e-mail: rezerwacje@lataj.pl.

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail