Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń

Z Singapore Airlines z wylotem z Warszawy i portów regionalnych

Singapore Airlines rozbudowuje siatkę połączeń z portów regionalnych

Linie Singapore Airlines są jednym z najbardziej prestiżowych przewoźników na świecie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje niezwykła dbałość o jakość usług oraz serwis pokładowy. Obecnie linie z Singapuru stawiają na rozwój połączeń z portów regionalnych. Dzięki współpracy z innymi przewoźnikami możemy zaplanować podróż z Sinagapore Airlines już nie tylko z Warszawy, ale także Krakowa, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Katowic. Rozbudowanie siatki połączeń w kierunku portów regionalnych w znacznym stopniu ułatwi podróżnym dotarcie do portu docelowego.

Promocja lotów od Singapore Airlines

W ramach jesiennej promocji, dostępnej w dniach od 2 do 28 września, linie Singapore Airlines przygotowały atrakcyjne oferty lotów do najpopularniejszych turystycznych miejsc w Azji i Australii. Promocją objęte zostały połączenia do Singapuru, Bangkoku, na Phuket, Bali, Penang, do Manili, Kuala Lumpur, Dżakarty, Hanoi, Ho Chi Minh City. Z rejsów do Australii w obniżonej cenią są Melbourne, Perth, Sydney, Brisbane. Podróż w ramach promocji możemy zaplanować od 15 stycznia do 30 czerwca 2023 roku. Wylot z Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Katowic.

Wyróżnienia Singapore Airlines

Linia Singapore Airlines jest jedną z najczęściej nagradzanych linii lotniczych na świecie. W rankingu Skytrax World Airline Awards w 2021 roku zwyciężyła w aż pięciu kategoriach: Najlepsza linia lotnicza w Azji, Najlepsza Pierwsza Klasa, Najlepszy sposób podróżowania w Pierwszej Klasie, Najlepszy personel pokładowy, Najlepsze posiłki w Klasie ekonomicznej.

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail