Zadzwoń

Bilety lotnicze Air Baltic

Air Baltic to łotewskie linie lotnicze powstałe w 1995 roku. Głównym węzłem przesiadkowym linii jest stolica Łotwy – Ryga, ale loty z przesiadką realizowane są także z lotnisk w Tallinie i Wilnie.

Air Baltic uznawany jest niekiedy za przewoźnika niskokosztowego, ze względu na brak bezpłatnego bagażu rejestrowanego w niektórych taryfach. Łotewski przewoźnik w przeciwieństwie jednak do tanich linii oferuje na pokładzie swoich samolotów klasy rezerwacyjne, a pasażerowie klasy biznes mogą liczyć na bezpłatny posiłek.

Pomimo iż Air Baltic nie należy do grupy największych przewoźników, w swojej siatce połączeń oferuje ponad 70 kierunków – w szczególności do krajów nadbałtyckich, ale także do Skandynawii, Grecji, Włoch, Niemiec i wielu innych. Na szczególną uwagę zasługuje oferta połączeń lotniczych na Słowację, polecana szczególnie amatorom sportów zimowych. Razem z Air Baltic możemy polecieć na narty do Popradu. W 2013 roku Air Baltic przewiózł 2,95 milionów pasażerów.

Air Baltic jest linią wielokrotnie nagradzaną na międzynarodowym forum. W latach 2009/2010 linii Air Baltic przyznano tytuł linii roku, a w 2012 roku łotewski przewoźnik została wyróżniony międzynarodową nagrodą za jakość swoich usług.

Flota Air Baltic liczy 25 samolotów, w tym pięć Boeingów 737-500, osiem Boeingów 737-300 i dwanaście Bombardierów Q400 NextGen.

Najnowsze promocje lotnicze

od 517 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Ryga

Łotwa

wylot z: Warszawa

okres wylotu: BEZ OGRANICZEŃ

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail