Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń

Bilety lotnicze Brussels Airlines

Z Brussels Airlines przez Brukselę do Afryki

Brussels Airlines to belgijskie, narodowe linie lotnicze z siedzibą i głównym węzłem przesiadkowym w Brukseli (Czytaj nasz przewodnik po Brukseli >>). Belgijski przewoźnik oferuje bilety lotnicze w obrębie Europy, Ameryki Północnej, Azji i Afryki. Z Polski linie Brussels Airlines latają z Warszawy i Krakowa.

Rezerwując bilety Brussels Airlines zbieramy mile w ramach programu Miles & More, które możemy wykorzystać na połączenia lotnicze w obrębie całego sojuszu Star Alliance. Brussels Airlines należą do grupy Lufthansa.

Belgijskie ikony

We flocie Brussels Airlines znajdziemy jedne z najbardziej charakterystycznych Airbusów A320 na świecie. Tzw. belgijskie ikony to cztery A320: RACKHAM, MARGITTE, TRIDENT, AMARE dedykowane wybitnym twórcom i propagatorom belgijskiej kultury, sztuki i sportu (Czytaj więcej o belgijskich ikonach >>).

Taryfy Check&GO i Lifht&Relax z Brussels Airlines

Brussels Airlines to linia, której ambicją jest stworzenie oferty najbardziej dostosowanej do potrzeb pasażerów. W zróżnicowanym systemie taryfowym belgijskiego przewoźnika, każdy znajdzie coś dla siebie. Najprostszym rozwiązaniem dla osób, które cenią atrakcyjne warunki cenowe, jest opcja Check&GO. W podstawowym pakiecie taryfowym pasażerom przysługuje bezpłatnie 1 szt. bagażu podręcznego plus możliwość osobnego spakowania np. laptopa. Rezerwacja w taryfie Light&Relax zapewni podróżującemu większą elastyczność w wyborze terminu podróży i możliwości przewozu bagażu. Pasażerom Light&Relax przysługuje opcja bezpłatnej zmiany w zakresie wyboru lotu powrotnego (zmiana tylko w obrębie tego samego dnia w godzinach wcześniejszych; usługa dostępna na lotnisku). W cenie taryfy Light&Relax podróżny posiada 2 szt. bagażu: 1 x bagaż podręczny do 12 kg + torba na laptopa oraz bagaż rejestrowany do 23 kg.

Taryfy Flex&Fast i BizzClass z Brussels Airlines

Z myślą o podróżnych, dla których priorytetem jest pełna elastyczność wybieranego połączenia jest taryfa Flex&Fast. W tej opcji pasażerowie mogę też liczyć na priorytetową odprawę, boarding i pierwszeństwo zejścia z pokładu. W taryfie BizzClass zabierzemy ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego (łącznie do 16 kg) oraz dwie sztuki bagażu rejestrowanego po 32 kg każda. Oprócz pełnej elastyczności oraz priorytetowego traktowania z opcji Flex&Fast zyskujemy darmowy odpoczynek w loży na lotnisku w Brukseli oraz posiłek à la carte na pokładzie samolotu.

Najnowsze promocje lotnicze

od 622 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Bruksela

Belgia

wylot z: Kraków

okres wylotu: 31-05-2024 - 09-06-2024

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail