Ostrzeżenie przed wyłudzeniami – zobacz szczegóły
Zadzwoń

Bilety lotnicze Emirates

Emirates to linie lotnicze z siedzibą i głównym węzłem przesiadkowym w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Właścicielem linii jest rząd dubajski. Emirates powstały w 1985 roku i w bardzo krótkim czasie zyskały miano przewoźnika oferującego najwyższy poziom usług.

Linie Emirates w plebiscycie Skytrax World Airline Awards w 2013 roku zyskały tytuł „Najlepszej linii lotniczej na świecie” oraz „Najlepszej linii lotniczej na Bliskim Wschodzie”. Status „Najlepszej na świecie” zyskał także system rozrywki pokładowej oferowanej w samolotach Emirates.

Emirates realizują połączenia z Polski od lutego 2013 roku. Od marca 2014 wobec obywateli Polski podróżujących do ZEA został zniesiony obowiązek wizowy.

Emirates oferują bilety lotnicze do ponad 140 miejsc w 70 krajach na całym świecie. Razem z liniami Emirates możemy zaplanować podróż na Bliski Wschód – bezpośrednie połączenia do Dubaju – oraz z przesiadką do Azji, Australii, Ameryki Północnej i Południowej.

Flota Emirates liczy ponad 200 samolotów, a linie są największym na świecie operatorem Airbusa A380 i Boeinga 777. Liczba Boeingów 777-300ER, którymi dysponują Emirates wynosi ok. 90 maszyn. Boeingi 777 to największe na świecie samoloty dwusilnikowe, które są w stanie przewieźć jednorazowo pond 300 pasażerów. Zasięg samolotu wynosi 14 594 km. Na pokładzie Airbusa A380 pasażerowie klasy pierwszej mogą skorzystać zaś z jedynego w swoim rodzaju Shower SPA. Oprócz tego wybrane loty A380 posiadają dostęp do telefonu komórkowego oraz roamingu danych w systemie GPRS/EDGE, a każdy fotel na pokładzie Airbusa A380 jest wyposażony w telefon satelitarny oraz usługę e-mail/SMS na ekranie.

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail