Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń
2024-04-10

United Airlines do Cebu, Marrakeszu i Medelin

United Airlines rozszerza siatkę połączeń

Amerykańskie linie United Airlines zaoferują bezpośrednie połączenia do 134 destynacji w 67 krajach. W bogatej siatce połączeń znajdą się loty łączące Nowy Jork (Newark) i Marrakesz, lotnisko Tokio Narita i Cebu na Filipinach oraz Houston z Medellin w Kolumbii. United Airlines  będzie jedyną linią z Nowego Kontynentu, która zaoferuje tak zróżnicowany i rozbudowany rozkład połączeń.

United Airlines połączy USA z Marokiem

United Airlines jako pierwszy przewoźnik z USA zaoferuje rejsy łączące Stany Zjednoczone z Marrakeszem. Połączenie pomiędzy Newark i Czerwonym Miastem w Maroku wystartują 24 października i będą realizowane trzy razy w tygodniu.

Loty z Japonii na Filipiny

Amerykańskie linie rozszerzą swoje wpływy także w rejonie Azji Południowo-Wschodniej. Od 31 lipca 2024 w siatce połączeń United uruchomione zostaną całoroczne loty łączące Tokio i filipińską wyspą Cebu.

Loty z Houston do Medelin

Po raz pierwszy w historii United Airlines poleci bezpośrednio do Medellin w Kolumbii. Codzienne loty z Houston będą realizowane od 27 października.

Pozostałe połączenia międzykontynentalne United Airlines

W siatce United Airlines znajdziemy także cztery loty tygodniowo z Los Angeles do Szanghaju, które zostaną wznowione 29 sierpnia. Z Miasta Aniołów polecimy też od 26 października dwa razy dziennie do Hongkongu. W rozkładzie lotów znajdą się też dwa loty dziennie pomiędzy San Francisco i Seulem. Całoroczne połączenie będzie dostępne od 25 października. Już od 23 maja United Airlines połączy Newark z portugalskim Porto. Rejsy będą realizowane dwa razy dziennie.

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail