Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń
2024-02-09

Dwa loty dziennie z Rzeszowa do Monachium

Częstsze loty pomiędzy Rzeszowem i Monachium

Od 31 marca linie Lufthansa obsłużą dwa loty dziennie na trasie pomiędzy Rzeszowem i Monachium. Podróżni z Podkaprcia zyskają lepsze połączenie z jednym z największych hubów niemieckiego przewoźnika i z łatwością zaplanują dalszy lot na trasach międzykontynentalnych.

Rozkład połączeń

Wyloty z portu lotniczego Rzeszów Jasionka zaplanowano na godzinę 13:00 i 6:05, wyloty z Monachium przewidziano na 11:00 i 21:55. Za obsługę połączeń z bawarskim lotniskiem odpowiedzialny będzie Bombardier CRJ-900.

Do Monachium turystycznie i biznesowo

Port lotniczy im. Franza Josefa Straußa w Monachium jest drugim, po Frankfurcie, największym i wielokrotnie nagradzanym lotniskiem w Niemczech. Bawarski węzeł przesiadkowy oferuje szeroką siatkę połączeń na trasach m.in. do USA i Azji. Z Monachium można też kontynuować podróż pociągiem w obrębie Niemiec. Nie można zapomnieć, że samo miasto stanowi atrakcję turystyczną i warto poświęcić jeden dzień na odwiedzenie choćby Starego Miasta i Marienplatz z przepiękną Katedra Najświętszej Marii Panny. W Monachium znajduje się tez jedno z największych muzeum techniki tj. Deutsches Museum czy fabryka BMW. Spragnieni sportowych emocji mogą odwiedzić jedno ze spotkań piłkarskich Bayernu Monachium, które rozgrywają się w Allianz Arenie w Parku Olimpijskim.

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail