Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń

Loty do Singapuru

Najdroższe miasto świata zaskakuje czystością, tempem życia i temperaturą wynoszącą średnio 30 stopni Celsjusza. Podobnie jak pozostałe miasta z grupy tygrysów azjatyckich, Singapur cechuje niezwykle dynamiczny rozwój. Onieśmielająca nowoczesność jest jednak oswajana dzięki tradycji, na którą nadal znajduje się tu miejsce. Ze względu na historię i portowy charakter, Miasto Lwa jest kosmopolitycznym tyglem, w którym mieszają się narodowości i kultury – Chińczycy, Malajowie, Hindusi i ponad 1,5 miliona obcokrajowców stanowią wzajemnie przenikającą się mieszankę.

Szukasz lotu do Singapuru? Sprawdź najnowsze promocje lotnicze

od 3775 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Singapur

Singapur

wylot z: Warszawa

okres wylotu: 04-11-2024 - 18-11-2024

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

od 4876 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Singapur

Singapur

wylot z: Warszawa

okres wylotu: 06-10-2024 - 20-10-2024

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

Co warto zobaczyć w Singapurze?

Ogród Gardens by the Bay

220 tysięcy gatunków roślin, 100 hektarów powierzchni, zwieszone między koronami drzew kładki, wodospad i ogrom barw trudny do wyobrażenia. Futurystyczny i bajecznie kolorowy ogród botaniczny wygląda jak połączenie snów Pana Kleksa i planu filmowego Avatara.. Baśniowe konstrukcje z kwiatów, roślinności i drzew sprawiają, że po obejrzeniu Gardens by the Bay, żaden inny ogród nie zrobi już aż takiego wrażenia. Przychodząc tu warto zostać do zmierzchu – codziennie, w rytm muzyki klasycznej odbywa się świetlny spektakl ukazujący piękno ogrodu z zupełnie innej strony. Gardens by the Bay jest dokładnie taki jak cały Singapur – na wskroś nowoczesny i zgrabnie łączący współczesną architekturę z naturą.

Little India

Indyjska dzielnica mieni się kolorami – kobiece sari, indyjskie przyprawy i barwne stragany stanowią mieszankę o bollywoodzkim klimacie. Kupując tani bilet lotniczy do Singapuru warto zarezerwować choć kilka godzin i dać ponieść się nogom w tym zupełnie odmiennym od centrum miasta miejscu. Oprócz bazarów z tkaninami znajdziemy tu również piękne, indyjskie świątynie – meczet Masjid Abdul Gafoor, buddyjską Świątynię Tysiąca Świateł, poświęcona Krisznie Sri Srinivasa Perumal oraz podobną do niej, bajecznie kolorową Sri Veeramakaliamman, która ozdobiona jest setkami barwnych figur. Po zwiedzaniu świątyń, wybierz się na spacer szlakiem miejskiego street artu – Little India może pochwalić się niezwykle ciekawymi pracami. Podziwianie  murali warto zakończyć kolacją z klasycznym indyjskim tandoori.

Wyspa Sentosa

Jeśli marzycie o odpoczynku od gwaru to Wyspa Sentosa zdecydowanie nie jest miejscem dla Was. Usypane z malezyjskiego piasku sztuczne plaże, park rozrywki Universal Studio, Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud, park linowy oraz akwarium Undrewater World sprawiają, że te bajecznie kolorowe miejsce ściąga codziennie tysiące odwiedzających. Nic dziwnego – ogrom atrakcji zgromadzonych na jednej z wysp Singapuru to pokusa trudna do odparcia. Realizując tani lot do Singapuru i wybierając się na wyspę warto rozważyć możliwość wjechania na nią kolejką linową. Ta – jedna z kilku innych – możliwość gwarantuje dodatkową atrakcję w postaci pięknych widoków. Ciekawostką, która może zaskoczyć na Wyspie Sentosa, jest Merlion Walk, czyli deptak wypełniony mozaikowymi ławeczkami i fontannami, które do złudzenia przypominają te z Parku Güell w Barcelonie.

Marina Bay Sands

Ten – przypominający nieco statek – obiekt stanowi jeden z najbardziej charakterystycznych symboli Singapuru. Otwarty w 2009 roku, zaskakuje wielkością i rozmachem. Nic dziwnego – trwająca zaledwie 2 lata budowa pochłonęła aż 8 miliardów dolarów. Efekt jest jednak zniewalający. Marina Bay Sands znana jest najbardziej z umieszczonego na jej dachu basenu – 200 metrów nad ziemią można pływając podziwiać panoramę miasta. Oprócz najsłynniejszego na świecie basenu Marina Bay Sands może pochwalić się najdroższym na świecie kasynem, teatrem, kryształowymi halami i punktem obserwacyjnym.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji
Doświadczenie
Doświadczenie
Każdego dnia wystawiamy 1000 biletów
Linie lotnicze
Linie lotnicze
Oferta ponad 200 linii lotniczych w jednym miejscu
Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail