Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń

Loty do Londynu

Stolicę Zjednoczonego Królestwa można śmiało określić jako symbol wielokulturowości. Jest to również miasto, o którym można śmiało powiedzieć, że każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie. Jesteś typowym turystą? Mnogość zabytków i bardzo bogata oferta kulturalna miasta sprawiają, że nawet kilkudniowy pobyt może okazać się zbyt krótki, żeby poznać wszystkie jego atrakcje. Chcesz oddać się zakupowemu szaleństwu? Spędzenie całego dnia wędrując po sklepach nie będzie niczym niezwykłym. Tutejsze sklepy i znane na całym świecie domy handlowe mają w ofercie prawdopodobnie wszystko, czego można sobie zażyczyć. A może szukasz rozrywki? Londyn jest znany z różnorodnego i kolorowego życia nocnego, zaspokajającego różnorakie gusta i potrzeby.

Szukasz lotu do Londynu? Sprawdź najnowsze promocje lotnicze

od 474 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Londyn

Wielka Brytania

wylot z: Warszawa

okres wylotu: 29-03-2024 - 04-04-2024

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

od 474 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Londyn

Wielka Brytania

wylot z: Warszawa

okres wylotu: 27-03-2024 - 04-04-2024

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

od 609 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Londyn

Wielka Brytania

wylot z: Warszawa

okres wylotu: 14-03-2024 - 18-03-2024

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

Połączenia lotnicze do Londynu

Londyn – stolica Wielkiej Brytanii i jeden z największych tygli kulturowych w Europie – jest często wybierany jako kierunek wyjazdów czysto turystycznych, a także jako cel podróży biznesowych.

Londyn obsługiwany jest przez 5 lotnisk, zlokalizowanych po różnych stronach metropolii, z których największym jest Londyn Heathrow, obsługujący większość lotów regularnych linii lotniczych.

Przelot z Polski do Londynu trwa od ok. 2h 40 min (bezpośrednio) do nawet 20 godzin przy połączeniach z jedną lub dwoma przesiadkami. Przeloty bez przesiadki oferują zarówno tanie linie (Ryanair, Wizz), jak i linie regularne (LOT, British Airways).

Naturalnie najtańsze loty do Londynu znajdziemy w ofercie tanich linii lotniczych, takich jak WizzAir czy Ryanair. Należy jednak pamiętać, że tanie linie lotnicze zwykle obsługują porty lotnicze oddalone nieco od centrum miasta. Planując lot do Londynu i biorąc pod uwagę tanie linie lotnicze, trzeba również pamiętać, iż  w ich przypadku w cenę biletu wliczony jest zazwyczaj jedynie bagaż podręczny.

Co warto zwiedzić w Londynie?

Londyn nierozerwalnie kojarzy się z rodziną królewska, czerwonymi budkami telefonicznymi, dwupiętrowymi autobusami, słynnymi fish & chips oraz dobrym piwem. Londyn to również znane na całym świecie zabytki i atrakcje, wśród których koniecznie trzeba zobaczyć:

Big Ben – czyli najsłynniejsza na świecie wieża z największym w kraju zegarem.

Pałac Buckingham – będący oficjalną rezydencją monarchów brytyjskich i jednocześnie największym pałacem królewskim na świecie.

Pałac Westminsterski – neogotycki zabytek I klasy położony nad Tamizą i będący siedzibą Parlamentu brytyjskiego.

Tower of London – twierdza pełniąca niegdyś funkcję więzienia, w której obecnie przechowuje się cenne insygnia koronacyjne, zbroje i klejnoty.

Tower Bridge – most zwodzony, wzniesiony w stylu wiktoriańskim, nawiązujący do architektury Tower of London, będący jednym z najbardziej znanych symboli miasta.

Będąc w Londynie warto też zajrzeć na Trafalgar Square, spojrzeć na miasto z wysokości London Eye, złapać oddech w Ogrodach Kensington, wygłosić swe poglądy w Speaker’s Corner w Hayde Parku, zajrzeć do któregoś ze znakomitych muzeów (m.in.: Muzeum Historii Naturalnej, British Museum, Tate Modern, Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud) lub odwiedzić Piccadily Circus, China Town i Soho.

Olbrzymie zróżnicowanie miasta powoduje, że każdy znajdzie w Londynie coś atrakcyjnego dla siebie. Dlatego też nie ma co zwlekać, tylko zarezerwować tani lot i udać się na popołudniową herbatkę do Londynu.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji
Doświadczenie
Doświadczenie
Każdego dnia wystawiamy 1000 biletów
Linie lotnicze
Linie lotnicze
Oferta ponad 200 linii lotniczych w jednym miejscu
Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail