Zadzwoń

Loty do Dubaju

Cudowne miasto pustyni, w którym nie ma rzeczy niemożliwych, a wszelkie granice zostały już dawno przekroczone. Dubaj to miejsce spełniających się marzeń, nowoczesnych technologii i ropy, która dała początek wspaniałemu rozkwitowi. Choć to trudne do uwierzenia, jeszcze w latach 60-tych Dubaj był osadą utrzymującą się głównie z połowu pereł i portowego handlu, a podstawą transportu były wielbłądy. Dzisiaj to miasto o niezwykle precyzyjnej wizji przyszłości, której realizacji nikt nie śmie nawet negować. Chcąc poczuć ducha Dubaju wybierz się na wyścigi wielbłądów, obejrzyj tańczące podświetlane 275 – metrowe fontanny i koniecznie udaj się na targowisko Złoty Suk.

Expo 2020 w Dubaju

expo 2020 Dubaj

W dniach od 1 października 2021 do 31 marca 2022 roku Dubaj będzie gościł wystawę światową Expo 2020. Będzie to pierwsza wystawa światowa organizowana w tym regionie, wszystko wskazuje również na to, iż obecna edycja będzie miała najbardziej globalny charakter w swojej historii.

Dla firm jest to wyjątkowa okazja na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych i poszerzanie rynków zbytu. Dla klientów indywidualnych organizator Expo 2020 przygotował wiele atrakcji rozrywkowych towarzyszących wystawie.

eTravel S.A., operator portalu Lataj.pl, jest jedynym polskim autoryzowanym dystrybutorem biletów na to wydarzenie. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Expo 2020, a także ofertą w zakresie zakupu biletów wstępu oraz kompleksowej organizacji pobytu w Dubaju.

Szukasz lotu do Dubaju? Sprawdź najnowsze promocje lotnicze

od 1561 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Dubaj

Emiraty Arabskie

wylot z: Warszawa

okres wylotu: BEZ OGRANICZEŃ

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

od 1663 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Dubaj

Emiraty Arabskie

wylot z: Kraków

okres wylotu: BEZ OGRANICZEŃ

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

od 1898 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Dubaj

Emiraty Arabskie

wylot z: Katowice

okres wylotu: BEZ OGRANICZEŃ

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

Połączenia lotnicze do Dubaju

Dubaj to jedna z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie metropolii na świecie, ciesząca się dużym zainteresowaniem turystów. Miasto stanowi również ważny punkt przesiadkowy na trasach lotniczych do innych państw oraz doskonałą baza wypadową na resztę emiratów.

Najkrótszy lot do Dubaju trwa niecałe 6 godzin. Tanie bilety lotnicze do Dubaju najłatwiej znajdziemy na połączeniach z przesiadką lub u niektórych tanich linii lotniczych. Większość z nich ląduje na dalszym lotnisku – Jebel Ali Al Maktoum International (DWC), podczas gdy regularne linie przylatują zwykle bliżej centrum na Dubai International Airport (DXB). Wybierając lot przesiadkowy, należy pamiętać, że ogólny czas podróży może się znacznie wydłużyć.

Co warto zobaczyć w Dubaju

W Dubaju, poza legendarnymi już punktami na mapie miasta, powstaje coraz więcej atrakcji, mogących zaspokoić różnorakie potrzeby turystów odwiedzających to miasto. Jeśli odwiedzamy Dubaj po raz pierwszy, najlepiej skupić się na absolutnych klasykach, do których należą m.in.:

  • Burj Khalifa – najwyższy wolnostojący budynek na świecie (828 m) z punktami widokowymi na 124. piętrze (465 m) i na 148. piętrze w At The Top Sky Lounge (555 m).
  • Dubai Fountain – multimedialne fontanny tryskające na wysokość 150 m.
  • Dubai Mall – największe centrum handlowe na świecie z ponad 1200 luksusowymi sklepami i m.in. Dubajskim Akwarium i Podwodnym Zoo.
  • Ski Dubai – kryty park śnieżny i jednocześnie kurort narciarski zlokalizowany w również godnym uwagi kurorcie handlowym Mall of The Emirates.
  • Burj Al Arab Jumeirah – najbardziej luksusowy i jednocześnie najwyższy hotel na świecie, o charakterystycznej bryle w kształcie żagla.
  • Dubai Marina – przystań nad wijącym się kanałem, z zachwycającą panoramą najwyższych apartamentowców na świecie.
  • Palma Jumeirah – spektakularny archipelag z najbardziej luksusowymi kurortami miasta.
  • Dubai Creek – zatoka dzieląca historyczną część miasta na dzielnice Bur Dubai i Deira, z tradycyjną arabską architekturą, Muzeum Dubaju, meczetami i licznymi targami.

Dubaj słynie też z wielu parków wodnych i parków rozrywki, m.in.: kompleks Dubai Parks and Resorts i kryty IMG Worlds of Adventure.

Najnowsze atrakcje to również Wyspa Bluewaters z Ain Dubai – największym na świecie diabelskim młynem, oraz Dubai Frame – niecodzienna ramowa konstrukcja, skąd z wysokości 150 m można obserwować panoramę Dubaju.

To jednak nie wszystkie atrakcje miasta, które rokrocznie zaskakuje świat coraz to nowszymi rozwiązaniami tworzonymi w celu przyciągnięcia turystów z całego świata. Warto zatem do Dubaju wracać co jakiś czas.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji
Doświadczenie
Doświadczenie
Każdego dnia wystawiamy 1000 biletów
Linie lotnicze
Linie lotnicze
Oferta ponad 200 linii lotniczych w jednym miejscu
Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail