Zadzwoń

Loty do Azji Południowo-Wschodniej z Singapore Airlines

Linie Singapore Airlines posiadają doskonale rozwiniętą siatkę połączeń w regionie Południowo-Wschodniej Azji. Razem z singapurskim przewoźnikiem możemy odwiedzić najpiękniejsze zakątki m.in.: Indonezji, Tajlandii, Malezji czy Filipin. Kraje Azji Południowo-Wschodniej to doskonała propozycja na wypoczynek w okresie ferii zimowych. Turystów wybierających loty do Azji Płd.-Wsch. zachwyci zarówno kulturowa różnorodność, jak i wspaniałe dary natury: piaszczyste, białe plaże czy krystaliczna wody z bajkowym podwodnym światem. W tym regionie Azji możemy podziwiać także najstarsze lasy tropikalne ze wspaniałą fauną i florą.

Linie Singapore Airlines oferują przeloty do kilku portów lotniczych w obrębie Tajlandii. Turyści mogą zarezerwować przeloty na Krabi, czy Ko Samui a lot powrotny do Polski z Phuket lub położonego na północy Chang Mai. Singapore Airlines ma także połączenia na Filipiny do Manili, Cebu, Davao oraz do Kalibo, skąd tylko krok dzieli nas od Boracay jednej z najpiękniejszych plaż na świecie. W przypadku Malezji podróż można zaplanować na Langkawi lub na północne wybrzeże Borneo – do Kota Kinabalu a powrót z Kuchingu lub odwrotnie. Singapore Airlines oferuje także wiele połączeń do Indonezji m.in. do Denpasar na Bali, na Lombok oraz na wyspy Archipelagu Malajskiego: Sumatrę, Jawę i Celebes. Wakacje można rozpocząć na Bali, a lot powrotny zaplanować z Lomboku, Jawy czy Sumatry. Nowym kierunkiem Sinagapore Airlines dla turystów z Polski jest też Kambodża. Linie oferują połączenia do Phnom Pehn i Siem Reap, gdzie znajdziemy największy kompleks świątyń Angkor Wat.

Niewątpliwą atrakcją lotów liniami Singapore Airlines do Azji Południowo-Wschodniej jest możliwość przesiadki lub przerwy w podróży w Singapurze. Podróżujący mogą skorzystać z bogatych pakietów w ramach programu Stop w Singapurze. Linie Singapore Airlines realizują połączenia z przesiadką z wylotem z Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Katowic, Krakowa i Rzeszowa przez Kopenhagę, Frankfurt, Monachium, Londyn i Amsterdam do Singapuru i dalej. Poznaj historię Singapore Airlines >>.

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail