Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń

Bilety lotnicze SAS Scandinavian Airlines

SAS – skandynawskie linie lotnicze powstałe w 1946 roku jako konsorcjum linii lotniczych Danii, Norwegii i Szwecji. Głównymi węzłami przesiadkowymi linii są lotniska w Kopenhadze, Sztokholmie (Stockholm-Arlanda Airport) oraz Oslo.

Linie lotnicze SAS od początku wyróżniała innowacyjność i wysoka jakość obsługi pasażerskiej. Samoloty SAS jako pierwsze w latach 60. odbyły podróż nad biegunem północnym, skracając podróż do Japonii. Mottem linii SAS jest do dzisiaj: jakość, wygoda i atrakcyjna cena. Skandynawskie linie lotnicze wyróżnia także punktualność.

Na pokładzie samolotów SAS mamy do dyspozycji dwie klasy podróżne: SAS GO i SAS PLUS.

Linie lotnicze SAS oferują połączenia lotnicze z największych polskich miast: Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia. W rozbudowanej siatce połączeń SAS dominują loty do Skandynawii, co pozwala przyznać linii miano największego przewoźnika w obrębie krajów nordyckich. Przeczytaj nasz przewodnik po Skandynawii ».

Razem z SAS możemy wybrać się w podróż do Szwecji (loty do Sztokholmu, Göteborga), Norwegii (loty do Oslo, Stavanger, Trondheim, Bergen, Alesund, Haugesund, Tromsø), Danii (loty do Kopenhagi). Na mapie połączeń SAS znajdują się także loty do Finlandii (połączenia lotnicze do Helsinek) oraz Islandii (loty do Reykjaviku).

W ofercie połączeń międzykontynentalnych SAS możemy kupić bilety lotnicze do Azji: Bangkoku, Pekinu, Szanghaju, Tokio, oraz bilety do USA: Nowego Jorku, Chicago, Waszyngtonu i San Francisco. Linie SAS należą do sojuszu lotniczego Star Alliance. Stali klienci linii mogą liczyć na dodatkowe bonusy w ramach programu lojalnościowego EuroBonus. Poznaj SAS GO i SAS PLUS »

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail