Zadzwoń

Bilety lotnicze Aeroflot

Linia AEROFLOT jest największym rosyjskim przewoźnikiem lotniczym oraz linią o najdłuższych tradycjach lotniczych na świecie. AEROFLOT powstał w 1923 roku, a od 1989 zł należy do IATA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Powietrznych. W 2006 roku linie AEROFLOT przystąpiły do sojuszu lotniczego SkyTeam. Rosyjskie linie są niekwestionowanym liderem w Europie Wschodniej, co potwierdza wyróżnienie SKYTRAX w tej kategorii.

Głównym lotniskiem i węzłem przesiadkowymi AEROFLOT jest lotnisko Szeremietiewo. Sheremetyevo International Airport położone jest ok. 35 min. jazdy pociągiem od centrum Moskwy. Aeroflot oferuje bilety lotnicze z Warszawy do ponad 300 miejsc na świecie. W ofercie lotów rosyjskiego przewoźnika znajdziemy szeroką ofertę połączeń do Rosji np. Sankt Petersburga, Rostowa nad Donem, Władywostoku, na Ukrainę i Białoruś. W obrębie połączeń międzykontynentalnych AEROFLOT znajdują się loty do Chin m.in. Pekinu, Szanghaju, Bangkoku i na Phuket w Tajlandii, Hongkongu, Indii, na Malediwy itd. AEROFLOT posiada także bardzo atrakcyjne oferty połączeń na Bliski Wschód m.in.: do Dubaju, Teheranu i Tel Avivu. Z rosyjskim przewoźnikiem zarezerwujemy też bilety do USA m.in.: Nowego Jorku, Miami, Waszyngtonu i na Kubę. Wszystkie loty realizowane są z przesiadką w Moskwie.

W zależności od trasy podróży linie Aeroflot oferują podróżnym kilka klas podróży. Z President Class skorzystamy na pokładzie A330-300 i B777-300ER na rejsach dalekiego zasięgi, powyżej sześciu godzin. Usługi Premier Class poznamy na rejsach krótkiego (poniżej 3 godzin) i średniego zasięgu (od 3 do 6 godzin). Na pokładzie samolotów Boeing 777-300ER oferowane są usługi z zakresu Comfort Class.

AEROFLOT posiada jedną z najmłodszych flot na świecie, której średni wiek nie przekracza 4,5 roku. W skład floty rosyjskiego przewoźnika wchodzi 249 (stan na 1 maja 2019) nowoczesnych samolotów Boeing B777-300, Airbus A330-200 / 300,  Airbus A320 / A321, Boeing B737-800 oraz Sukhoi SuperJets-100.

Programem lojalnościowym linii AEROFLOT jest Aeroflot Bonus.

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail