Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń
2023-04-14

Więcej połączeń w letnim rozkładzie Lufthansa Group

Z Rzeszowa do Monachium już od 23 kwietnia 2023 roku

W letnim rozkładzie lotów Lufthansa Group ponownie znajdą się rejsy pomiędzy Rzeszowem i Monachium. Połączenie wstrzymano w czerwcu 2020 roku z powodu pandemii. Loty pomiędzy stolicą Bawarii i Podkarpacia będą realizowane codziennie. Wylot z Bawarii zaplanowano na godz. 11:10, przylot do Rzeszowa przewidziano na 12:35. Samolot powróci do Bawarii ok. godz.13:10. Zgodnie z rozkładem lotów na lotnisku w Monachium pojawi się o 14:35.

Z Monachium dalej po Europie, do USA lub Azji

Lotnisko im. Franza Josefa Straußa w Monachium jest drugim co wielkości lotniskiem w Niemczech i jednym z największych hubów przesiadkowych w Europie. Podróżni, którzy zdecydują się udać w dalszą podróż z Bawarii, będą mogli wybrać sieć dogodnych połączeń m.in. do Ameryki Północnej, Azji czy na Bliski Wschód. Dodatkowym udogodnieniem będzie fakt, że już od 1 czerwca 2023 roku Lufthansa wznowi połączenia Airbusem A380 na trasie do Bostonu, a od lipca także do Nowego Jorku. Przewoźnik planuje, że do końca 2023 roku w Monachium znajdą się aż 4 samoloty A380. Każda z maszyn jest w stanie zabrać na pokład 509 pasażerów.

Brussels Airlines wznawia loty z Warszawy do Brukseli

Od 1 czerwca 2023 roku belgijski przewoźnik wznowi połączenia z Warszawy do Brukseli. Podróżni zyskają początkowo 6 rejsów tygodniowo. Wylot z Warszawy zaplanowano na godz. 18:05, lądowanie w Brukseli o godz. 20:10. Loty ze stolicy Belgii można zarezerwować na godz. 15:20. Samolot na lotnisku Chopina wyląduje o 17:15. Rejsy zgodnie z powyższym rozkładem będą realizowane przez cały tydzień z wyjątkiem soboty. Od 6 sierpnia 2023 roku podróżujący z Brussels Airlines na trasie Warszawa-Bruksela zyskają aż 12 połączeń tygodniowo.

Więcej lotów do Chin

Już od 26 marca 2023 roku przewoźnicy zrzeszeni w Lufthansa Group zwiększyli liczbę połączeń do Pekinu i Szanghaju. Rejsy z przesiadką we Frankfurcie są realizowane codziennie. Zmiany w rozkładach lotów zanotowało także lotnisko w Monachium. Od 1 kwietnia 2023 bawarski port zaoferuje trzy loty tygodniowo do Szanghaju, a od 1 lipca 2023 roku wznowione zostaną także loty do Pekinu. Połączenia będą realizowane 3 razy w tygodniu. Od 31 sierpnia 2023 roku do Szanghaju z Monachium polecimy codziennie.

Łącznie linie Lufthansa, SWISS i Austrian Airlines zaoferują ponad 40 lotów tygodniowo do Pekinu, Szanghaju i Hongkongu.

Do kraju Kwitnącej Wiśni i gorącego Meksyku

W letnim rozkładzie Lufthansa Group znajdą się także połączenia do Meksyku. Urlop pod palmami możemy zaplanować od 2 czerwca. Już od 2 maja dostępne będą loty do Osaki. Do kraju Kwitnącej Wiśni polecimy z przesiadką w Monachium.

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail