Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń
2024-06-12

Nowość! Loty z Warszawy do Innsbrucka z LOT

LOT otwiera nowe połączenie do Innsbrucka

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły pierwszą nowość w zimowym rozkładzie lotów. Do siatki połączeń narodowego przewoźnika dołączą rejsy z Warszawy do Innsbrucka. Inauguracyjny rejs zaplanowano na 29 listopada 2024 roku. Połączenia będą realizowana przez cały sezon zimowy do 28 marca 2025 roku. Podróż do stolicy Tyrolu będzie można zaplanować raz w tygodniu, w każdy piątek.

Rozkład połączeń

Wyloty z Lotniska im. Fryderyka Chopina do Innsbrucka zaplanowano na godzinie 10:25. Lot powrotny przewidziano na 13:35 czasu lokalnego. Krótki lot zajmie zaledwie 1,5 godziny. Połączenie obsłuży samolot Boeing 737

Nowości w siatce połączeń LOT

Innsbruck jest kolejną po Oradei, Taszkencie, Rijadzie nowością w rozkładzie rodzimego przewoźnika. LOT systematycznie rozbudowuje flotę i oferuje nowe kierunki połączeń. Jak stwierdził Michał Fijoł, prezes zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT: (…) Planując rejsy do austriackiego serca sportów zimowych, odpowiadamy na potrzeby naszych pasażerów. Innsbruck oferuje nie tylko doskonałe warunki narciarskie, ale także wiele atrakcji kulturalnych i turystycznych. Jesteśmy pewni, że nowe połączenie spotka się z dużym zainteresowaniem.

Co warto wiedzieć o Innsbrucku?

Innsbruck jest jednym z najbardziej malowniczych miast austriackiego Tyrolu. W długiej historii stolicy regionu znajdziemy Igrzyska Olimpijskie i Mistrzostwa Świat w Narciarstwie, których gospodarzem był właśnie Innsbruck. Na fanów białego szaleństwa czeka tutaj ponad 350 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności.Warto też docenić piękne zachowane Stare Miasto, zamki Hofburg i Ambras oraz muzeum i fabryka kryształów Swarovskiego.

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail