Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń
2022-10-13

LOT ogłosił rozkład lotów z Radomia

Loty z Radomia w systemach rezerwacyjnych.

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły rozkład lotów z lotniska w Radomiu. Do sprzedaży trafiły już bilety na rejsy do Kopenhagi, Rzymu i Paryża. Inauguracyjny rejs zaplanowano na 28 kwietnia 2023 roku. Połączenia z Radomia obsłuży Boeing 737-800.

Rozkład lotów z Radomia do Paryża, Kopenhagi i Rzymu

Połączenia na trasie Warszawa Radom-Paryż Charles de Gaulle będą realizowane wieczornym rejsem z wylotem o 20.15, przylot do stolicy Francji zaplanowano na 22.45. Połączenia będą realizowane we wtorki, piątki i niedziele. Loty powrotne z Paryża można zaplanować na poniedziałki, czwartki i soboty. Wylot z Lotniska Charles de Gaulle przewidziano na 19.45, lądowanie w Radomiu na 22.00. Czas przelotu do Paryża wyniesie ok. 2 godziny i 30 minut

Loty na trasie do Kopenhagi będę realizowane we wtorki, piątki i wybrane niedziele. Rejs do Kopenhagi wystartuje o 7.50 rano, samolot na miejscu zamelduje się o 9.30. Lot powrotny ze stolicy Danii zaplanowano w porze popołudniowej na 15.40. Podróż do Kopenhagi potrwa 1h 40 min.

Połączenia do Rzymu będą realizowane we wtorki, piątki i niedziele. Wylot z Radomia przewidziano na 13.30, w stolicy Włoch pasażerowie wylądują ok. 15.40. Rejsy powrotne z Wiecznego Miasta zaplanowano na 16:40, samolot wyląduje w Warszawie o 18:50. Połączenia będę realizowane we wtorki piątki i niedziele. Na rejs do Rzymu należy zarezerwować ok. 2h.

Lotnisko w Radomiu kolejnym portem lotniczym na Mazowszu

Port Lotniczy Warszawa-Radom będzie kolejnym po Lotnisko Fryderyka Chopina i Lotnisku Warszawa-Modlin portem lotniczym na Mazowszu. Otwarcie radomskiego portu zaplanowano na przełom marca i kwietnia 2023 roku. Dojazd do lotniska ułatwi budowa drogi ekspresowej S7, która połączy Warszawę z Radomiem. Jak stwierdził rzecznik prasowy LOT Krzysztof Moczulski: Otwarcie lotniska w Radomiu stwarza możliwość rozbudowania naszej siatki połączeń w zakresie lotów point-to-point. Przeniesienie części ruchu do radomskiego portu zwiększy również przepustowość Lotniska Chopina. Jestem przekonany, że oferta LOT-u stanie się inspiracją dla mieszkańców Mazowsza do odkrywania nowych miejsc.

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail