Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń
2022-10-17

Eurowings zwiększa liczbę połączeń

Eurowings zwiększa rotacje na wybranych trasach.

Linie Eurowings, należące do grupy Lufthansa, planują zwiększyć o ok. 30% rotacje na popularnych kierunkach m.in. do Mediolanu, Zurychu i Wiednia. Przewoźnik szacuje, że w zbliżającym się sezonie jesienno-zimowym wzrośnie zapotrzebowanie na podróże służbowe, przy okazji skorzystają też klienci indywidualni.

Więcej rejsów do Gdańska i Krakowa

W zimowym rozkładzie lotów Eurowings znajdziemy więcej rotacji m.in. na trasach z Düsseldorfu do Gdańska i Krakowa. Obecnie Eurowings obsługuje po dwa połączenia do Gdańska oraz trzy loty w tygodniu do Krakowa. Od 31 października 2022 roku w systemach rezerwacyjnych znajdziemy aż 4 połączeń tygodniowo do Gdańska i 7 do Krakowa.

Loty z przesiadką w Dusseldorfie i Kolonii

Eurowings zaoferuje pasażerom podróżującym z Dusseldorfu dodatkowe loty do Berlina, Zurychu i Mediolanu. Do dwóch lotów dziennie zwiększy się oferowanie do Drezna, Genewy, Birmingham, Lyonu, Sztokholmu, Pragi i Salzburga. Podróżujący przez Kolonię/Bonn zyskają po sześć lotów dziennie do Berlina.

Rejsy ze Stuttgartu i Hamburga

Na 150 tys. dodatkowych miejsc mogą liczyć podróżni, wybierający rejsy pomiędzy Stuttgartem i Bremą, Budapesztem, Hamburgiem czy Mediolanem. Eurowings podwaja też swoją ofertę połączeń pomiędzy Hamburgiem i Amsterdamem. Wzmocnione zostaną również połączenie do Mediolanu. Linia zwiększy też ofertowanie na trasie do Monachium i Wiednia do trzech lotów dziennie.

Nowa trasa z Berlina

Z Eurowings polecimy też na nowej trasie pomiędzy Berlinem i Sztokholmem. Zwiększona zostanie także częstotliwość połączeń ze stolicy Niemiec do Salzburga, Kolonii/Bonn i Duesseldorfu.

 

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail