Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń
Lufthansa, Eurowings, Austrian Airlines i Brussels Airlines z przesłaniem”Yes to Europe”
Linie lotnicze postanowiły wyrazić swoje wsparcie dla idei europejskiej tuż przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Lufthansa, Eurowings, Austrian Airlines i Brussels i ich łącznie cztery Airbusy A320 będą miały specjalne oznaczenie "Yes to Europe"
2024-05-16
30 lotów tygodniowo do Japonii z Lufthansa Group
Lufthansa Group zaoferuje aż 30 lotów tygodniowo do Tokio i Osaki w sezonie na lato 2024. Japonia jest rosnącym w popularność kierunkiem azjatyckim, który w związku z dewaluacją jeną jest też bardziej atrakcyjny dla turystów z całego świata.
2024-05-16
Nowe menu na pokładach Lufthanasa Business Class
Nowy drink powitalny, prawdziwy ręcznie robiony chleb, świeże owoce, słone i słodkie przekąski, wegetariańska przystawka i czekoladki dla każdego pasażera to tylko niektóre ze zmian w menu wprowadzone na pokładach Lufthansa Business Class.
2024-05-15
Wystartowały pierwsze loty w standardzie Lufthansa Allegris
Już pierwsi podróżni lecący do Kanady na pokładach A350 mogą się cieszyć nowym standardem podróży. Lufthansa Allegris dostępna jest na trasach do Toronto i Vancouver, a w kolejnym kroku otwarte zostaną rejsy do Montrealu i Chicago.
2024-05-15
Alpejska bryza na pokładach SWISS
"Alpine Valley" jest nowym zestawem kosmetyków udostępnianych podróżnych na pokładach SWISS Business Class podczas lotów międzykontynentalnych. Kompozycja zapachowa odzwierciedla świeżość alpejskich dolin.
2024-05-15
Grupa Qatar Airways oficjalnym partnerem lotniczym MotoGP™
Qatar Airways Group został oficjalnym sponsorem w zakresie obsługi pasażerskiej i cargo najbardziej znanych na świecie wyścigów motocyklowych MotoGP™. Decyzja o podpisaniu umowy zapadła po Grand Prix Kataru i tuż przed zawodami na torze Le Mans.
2024-05-13
Pospiesz się! Twoje miejsce czeka w promocji Tap Air Portugal
Nie czekaj i rezerwuj miejsce w samolotach Tap Air Portugal do wybranego zakątka Portugalii, USA, Afryki czy Ameryki Południowej. Poznaj uroki Lizbony, wyspy wiecznej wiosny czy gorącej Brazylii. Zachwyć się przyrodą Wysp Zielonego Przylądka.
2024-05-07
LOT uruchamia połączenia do Oradei
Polskie linie lotnicze uruchomią kolejne połączenie do Rumunii. Po Bukareszcie i Kluż-Napoce na pokładach LOT polecimy do Oradeii położonej w regionie Bihor tuż przy granicy w Węgrami. Połączenie będzie całoroczne, realizowane cztery razy w tygodniu.
2024-04-16
Nowe menu SWISS Saveurs
Szwajcarskie linie lotnicze od 3 kwietnia zaoferują nowe menu SWISS Saveurs. Oprócz selekcji dań regionalnych przewoźnik umożliwi wybór posiłków z wyprzedzeniem do 12 godzin przed odlotem. Menu będzie obowiązywało do końca sierpnia.
2024-04-15
LOT przywraca połączenia do Aten
Po przerwie spowodowanej pandemią LOT postanowił przywrócić połączenia do stolicy Grecji. Loty do Aten będą realizowane przez cały rok przez siedem dni w tygodniu. Na bezpośredni lot należy zarezerwować 2 godziny i 40 minut.
2024-04-11
Wiosenne promocje od Qatar Airways
Leć z Qatar Airways do jednego z niezwykłych miejsc na świecie. Podziwiaj kwitnące wiśnie w Japonii lub przepiękne zachody słońca w Ameryce Południowej. Daj uwieść niebiańskim plażom Malediwów, Seszeli czy Phuket.
2024-04-11
BIZclass od Eurowings
Eurowings BIZZclass daje możliwości elastycznego zarządzania rezerwacją i zmian. Podróżni liczyć mogą na dostęp do saloników lotniskowych i mają pierwszeństwo wejścia na pokład. Przysługują im także wyższe limity bagażowe.
2024-04-11
1 2 3 4 5 ... 25
Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail