Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń
PLL LOT: Sukces połączeń do Kairu
Kair okazał się jednym z nowych kierunków w siatce połączeń PLL LOT, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród podróżnych. Samoloty z 106 osobowych E190 zostały zamienione na większe 186 osobowe B37, aby podołać zapotrzebowaniu.
2023-09-11
Promocja lotów Qatar Airways
Jeszcze tylko do 11 września zarezerwuj loty z Qatar Airways w promocyjne cenie. Przewoźnik obniżył ceny m.in. do Tajlandii, Wietnamu, na Seszele, do RPA czy Singapuru. Promocja dotyczy klasy ekonomicznej i Business Class.
2023-09-07
Wystartowała Wielka Promocja LOT
Rozpoczęła się Wielka Promocja LOT. W promocji narodowego przewoźnika znajdziemy atrakcyjne połączenia do Stanów Zjednoczonych m.in. NYC, Chicago, Miami, ale także loty do egzotycznych Indii, Dubaju czy Uzbekistanu.
2023-09-06
Kapsuły do spania na stołecznym lotnisku
Lotnisko Chopina wprowadziło kolejne udogodnienie dla pasażerów. Podróżującym w tranzycie oraz osoby wylatujące z Warszawy poza strefę Schengen mogą skorzystać z kapsuł do spania. Cenę lotniskowej drzemki wyceniono na 60 zł za godzinę.
2023-08-25
Paczkomat na Lotnisku Chopina w Warszawie
Jeśli w twoim bagażu podręcznym znalazł się przedmiot, którego nie można przewieźć w samolocie, możesz skorzystać z usług InPost. Paczkomat umożliwi nadanie paczki krajowej do innego paczkomatu lub pod wskazany adres wprost ze strefy kontroli bagażu.
2023-08-23
LOT z nowym zestawem podróżnym w Business Class
Pasażerowi, którzy wybiorą podróż w LOT Business Class na trasach dalekiego zasięgu będą mogli cieszyć się nowymi zestawami podróżnymi. Bawełniana kosmetyczka będzie zawierała m.in. naturalne kosmetyki marki Phenomé.
2023-08-15
Z LOT więcej połączeń na Bałkany
PLL LOT w sezonie zimowym zwiększa liczbę połączeń na Bałkany. Z narodowym przewoźnikiem polecimy częściej do Belgradu, Zagrzebia, Lublany, Tirany. Większa liczba połączeń związana jest m.in. z dużym potencjałem turystycznym regionu.
2023-08-07
Brussels Airlines z kolejną rotacją z Warszawy
Brussels Airlines zwiększyły swoją obecność na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Belgijskie linie już od 6 sierpnia zaoferują podróżnym dodatkową wieczorną rotację, co da łącznie 12 połączeń tygodniowo.
2023-08-07
Od października codziennie do Dubaju z LOT
W związku z ogromną popularnością Dubaju Polskie Linie Lotnicze LOT zdecydowały o zwiększeniu liczby połączeń. Codzienne rejsy do największej metropolii Zjednoczonych Emiratów Arabskich będą dostępne już od 29 października 2023 roku.
2023-08-03
Razem więcej z Air Canada, United Airlines i Lufthansa Group
Atlantic Joint Venture skupia siedem kluczowych linii lotniczych, wykorzystując ich zasięg i siatkę połączeń. Zaplanuj swój lot wykorzystując możliwość łączenia taryf, rozkładów lotów. Korzystaj ze wzajemnego honorowania programów Fequent Flyer.
2023-08-02
Leć do Dohy i dalej w świat!
Odkrywaj Azję i Bliski Wschód z Qatar Airways. Leć do Dohy z Warszawy jednym z dziecięciu dostępnych rejsów i poznawaj inne malownicze zakątki Chin, Tajlandii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich lub Wietnamu.
2023-07-06
LOT przywraca połączenia z Warszawy do Rzymu
Już wkrótce do rozkładu LOT powrócą połączenia z Warszawy do Rzymu. Wieczne Miasto od zawsze cieszy się ogromną popularnością wśród turystów z Polski. Pierwszy rejs zaplanowano na 30 października 2023 roku.
2023-07-05
1 2 3 4 5 ... 18
Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail