Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń
Air Dolomiti rozszerzają współpracę z Lufthansą
Włoskie linie regionalne Air Dolomiti rozszerzają współpracę z niemiecką Lufthansą. Przewoźnik przejmie część połączeń do Wrocławia i Katowic. Operator zapewni płynny ruch lotniczy pomiędzy lotniskami w Polsce a węzłami przesiadkowymi w Monachium i Frankfurcie.
2022-12-21
Air Canada i Emirates łączą programy lojalnościowe
Kanadyjskie linie Air Canda podpisały porumienienie z Emirates, na mocy którego programy lojalnościowe obu linii będą wzajemnie honorowane. Podróżni Emirates zyskają dostęp do 220 kierunków Air Canada, a pasażerowie korzystający z programu Aeroplan zyskają dodatkowe mile na 130 kierunkach z siatki Emirates.
2022-12-19
Jarmarki Świąteczne w Niemczech 2022
Odwiedź jarmarki świąteczne w Niemczech, których tradycja sięga XIV wieku. Zobacz świąteczne iluminacje, bożonarodzeniowe szopki i spróbuj przysmaków z regionalnej kuchni. Daj się uwieść koncertom muzyki adwentowej.
2022-12-16
Zurych na święta
Zobacz przedświąteczny Zurych, rozświetlone miasto udekorowane bożonarodzeniowymi ozdobami. Odwiedź jeden ze świątecznych jarmarków i zasmakuj szwajcarskich specjałów. Wybór nie jest łatwy czekoladowe czy serowe fondue?
2022-12-15
Lufthansa przywraca loty z Rzeszowa do Monachium
23 kwietnia 2023 roku Lufthansa wznowi połączenia lotnicze pomiędzy lotniskiem Rzeszów-Jasionka a portem lotniczym im. Franza Josefa Straußa w Monachium. Połączenia będą realizowane raz w tygodniu na pokładach Bombardiera CRJ-900.
2022-12-15
Odkryj świąteczny Wiedeń 2022/2023
Wybierz się na jeden z jarmarków świątecznych do stolicy Austrii. Zobacz Wiedeń przystrojony w bożonarodzeniowe iluminacje, spróbuj prażonych migdałów, skorzystaj z przejażdżki świąteczną ciuchcią lub posłuchaj koncertów muzyki adwentowej.
2022-12-13
Brussels Airlines przywracają loty z Warszawy
W wiosennym rozkładzie lotów Brussels Airlines powrócą loty na trasie Warszawa-Bruksela. Belgijski przewoźnik obsłuży połączenie aż 12 razy w tygodniu od poniedziałku do niedzieli. Inauguracyjny lot odbędzie się 1 czerwca 2023 roku.
2022-12-10
Do Ameryki Północnej z Lufthansa Group
Kraje Ameryki Północnej są jednymi z najchętniej odwiedzanych regionów na świecie. Wielkie, kosmopolityczne, amerykańskie metropolie przyciągają nie tylko turystów, ale także osoby odwiedzające bliskich i rodzinę, nie brakuje też pasażerów podróżujących służbowo.
2022-12-09
Usługi 5G na pokładach samolotów
Jeszcze tylko jedna decyzja Parlamentu Europejskiego dzieli pasażerów od możliwości skorzystania z technologii 5G na pokładach samolotów. Po wprowadzeniu zmian podczas lotu będzie można wykonywać połączenia głosowe i korzystać z transferu danych.
2022-11-28
Więcej lotów z Berlina od Eurowings
Niemieckie linie Eurowings w letniej siatce połączeń zaoferują więcej lotów z Berlina. Przewoźnik poleci m.in. do Malagi, Alicante, ale także na hiszpańskie wyspy: Majorkę, Lanzarote, Gran Canaria, Fuerteventurę. W siatce połączeń znajdą się też Kos, Kreta, Cypr i Rodos.
2022-11-23
LOT stara się o nowe trasy do USA
Z danych opublikowanych przez Airport Coordination Limited, koordynatora slotów z Lotniska Chopina w Warszawie, wynika że PLL LOT wystąpił z prośbą o uruchomienie nowych tras do Bostonu, Waszyngtonu i San Francisco na wiosnę 2023 roku.
2022-11-22
Otwarto lotniskowy ogród w Dosze
Od połowy listopada 2022 roku podróżujący przez lotnisko Doha w Katarze będą mieli możliwość skorzystania z nowej strefy rekreacyjnej. The Orchard, wykreowany na tropikalny ogród, zachwyci bujną zielenią, wodospadami i imponująca fontanną.
2022-11-22
1 ... 3 4 5 6 7 ... 16
Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail