Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń
Jaki bagaż podręczny obowiązuje w Aegean Airlines?
Greckie linie Aegean Airlines w zależności od wybranej klasy podróży i taryfy posiadają określone limity bagażowe. W Klasie Ekonomicznej obowiązuje 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 56cm x 45cm x 25cm i wadze do 8 kg.
2024-06-17
Nowość! Loty z Warszawy do Insbrucka z LOT
LOT ogłosił pierwszą nowość w zimowej siatce połączeń. Polski przewoźnik raz w tygodniu, w piątku, uruchomi rejsy łączące Warszawę ze stolicą Tyrolu. Wyloty z Lotniska Chopina zaplanowano na 10:25, loty powrotne na 13:35.
2024-06-12
Rezerwuj loty w atrakcyjnych cenach z Qatar Airways
Rezerwuj loty w promocji Qatar Airways. Znajdź swój wymarzony kierunek i odpoczywaj w wybranym przez siebie zakątku świata. Oferta obowiązuje na połączenia z wylotem z Warszawy w klasie ekonomicznej i business class do 10 czerwca 2024 roku.
2024-06-03
Brazylia, Malediwy i Szwecja. Nowości od Air France na sezon 2024/2025
Air France zimą zabierze nas do szwedzkiej Kiruny, aby podziwiać zorze polarną lub na Malediwy, aby wypoczywać pod palmami. W ofercie znajdą się też loty do artystycznej stolicy Brazylii Salavador de Bahia i więcej rejsów do USA.
2024-05-24
Flying Blue z ofertą Status match dla często podróżujących
Skorzystaj z promocyjnej oferty "Status match" w ramach programu lojalnościowego Flying blue. Wyrównaj swój status do poziomu, jaki osiągnąłeś w konkurencyjnych programach lojalnościowych i ciesz się z korzyści przez 12 miesięcy.
2024-05-17
Grupa Qatar Airways oficjalnym partnerem lotniczym MotoGP™
Qatar Airways Group został oficjalnym sponsorem w zakresie obsługi pasażerskiej i cargo najbardziej znanych na świecie wyścigów motocyklowych MotoGP™. Decyzja o podpisaniu umowy zapadła po Grand Prix Kataru i tuż przed zawodami na torze Le Mans.
2024-05-13
Pospiesz się! Twoje miejsce czeka w promocji Tap Air Portugal
Nie czekaj i rezerwuj miejsce w samolotach Tap Air Portugal do wybranego zakątka Portugalii, USA, Afryki czy Ameryki Południowej. Poznaj uroki Lizbony, wyspy wiecznej wiosny czy gorącej Brazylii. Zachwyć się przyrodą Wysp Zielonego Przylądka.
2024-05-07
LOT uruchamia połączenia do Oradei
Polskie linie lotnicze uruchomią kolejne połączenie do Rumunii. Po Bukareszcie i Kluż-Napoce na pokładach LOT polecimy do Oradeii położonej w regionie Bihor tuż przy granicy w Węgrami. Połączenie będzie całoroczne, realizowane cztery razy w tygodniu.
2024-04-16
Nowe menu SWISS Saveurs
Szwajcarskie linie lotnicze od 3 kwietnia zaoferują nowe menu SWISS Saveurs. Oprócz selekcji dań regionalnych przewoźnik umożliwi wybór posiłków z wyprzedzeniem do 12 godzin przed odlotem. Menu będzie obowiązywało do końca sierpnia.
2024-04-15
Wiosenne promocje od Qatar Airways
Leć z Qatar Airways do jednego z niezwykłych miejsc na świecie. Podziwiaj kwitnące wiśnie w Japonii lub przepiękne zachody słońca w Ameryce Południowej. Daj uwieść niebiańskim plażom Malediwów, Seszeli czy Phuket.
2024-04-11
United Airlines do Cebu, Marrakeszu i Medelin
Amerykańskie linie United Airlines zaoferuje 134 kierunków do 37 krajów. W siatce połączeń znajdą się m.in. loty do Marrakeszu z Newark, z Houston do Medelin w Kolumbii oraz z Tokio do Cebu na Filipinach.
2024-04-10
Brussels Airlines z Businesss Class na trasach krótkiego i średniego zasięgu.
Brussels Airlines rozszerzają ofertę Business Class o połączenia krótkiego i średniego zasięgu. Bilety w klasie biznes zapewniają większą elastyczność w zarządzaniu podróżą, dedykowane stanowiska odprawy oraz pierwszeństwo wejścia na pokład.
2024-04-08
1 2 3 4 5 ... 23
Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail