Zbieraj punkty na Lataj.pl
Zadzwoń

Wystartowały loty do Delhi i Mumbaju z LOT

Nowe połączenia LOT: Mumbaj (Bombaj) i Delhi

Z końcem marca 2022 roku w systemach rezerwacyjnych LOT pojawiły się dawno wyczekiwane połączenia do Indii: Delhi i Bombaju (Mumbaju). Wcześniejsze zapowiedzi Polskich Linii Lotniczych o rozbudowanie siatki połączeń międzykontynentalnych stają się rzeczywistością. Po sukcesie lotów na Sri Lankę nadszedł czas na przywrócenie połączeń do Indii. Pierwszy bezpośredni loty do Delhi odbędzie się we wtorek 29 marca 2022 roku, na loty do Bombaju będziemy musieli poczekać do maja. Połączenia do Indii będą realizowane na pokładzie Dreamlinera 787-8 i 787-9.

Rozkład lotów Warszawa-Delhi-Warszawa

W marcu i kwietniu loty z Warszawy do Delhi będą realizowane we wtorki, czwartki i niedzielę. Powrót ze stolicy Indii do Warszawy będzie możliwy w poniedziałki, środy i piątki. Od maja częstotliwość połączeń na trasie Warszawa-Delhi zostanie zwiększona i loty będą realizowane pięć razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i niedziele. Powrót z Delhi będziemy mogli zaplanować na poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i sobotę.

Rozkład lotów Warszawa-Mumbaj (Bombaj)-Warszawa

Pierwszy samolot odleci do Mumbaju 31 maja 2022 roku, ale rezerwacji lotów możemy dokonywać już od marca. Połączenia do jednego z największych miast na świecie będą realizowane z Warszawy we wtorki i soboty. Powrót z Bombaju do Polski zarezerwujemy na środę i niedzielę.

Indie ważny partner w turystyce i gospodarce

Indie są nie tylko popularnym kierunkiem wakacyjnym wielu Polaków, ale też ważnym partnerem gospodarczym. Bezpośrednie loty z Warszawy do Indii stanowią ogromne ułatwienie w planowaniu wakacyjnego wypoczynku, ale też w kontaktach i wymianie handlowej obu krajów. Indie są drugim najludniejszym krajem na świecie i zajmują siódme miejsce w rankingu światowej gospodarki.

Najnowsze promocje lotnicze

od 2816 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Bombaj

Indie

wylot z: Warszawa

okres wylotu: 30-09-2023 - 11-10-2023

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

od 3224 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Bombaj

Indie

wylot z: Warszawa

okres wylotu: 21-10-2023 - 08-10-2023

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

od 3224 PLN
Cena za przelot w dwie strony dla 1 osoby dorosłej

Bombaj

Indie

wylot z: Warszawa

okres wylotu: 14-10-2023 - 01-11-2023

okres sprzedaży: BEZ OGRANICZEŃ

Zapisz się na newsletter
Zapisując się na newsletter otrzymasz informacje o najlepszych promocjach na popularnych trasach
Wypisz mnie z newslettera
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o bieżących promocjach biletów lotniczych, wprowadź swój adres e-mail