infolinia pn.-pt. 9-19, sb. 9-15
22 492 08 08
koszt wg taryfy operatora

  Zarezerwuj lot Dreamlinerem w Lataj.pl  
2012-09-13

Warszawa, 12 września 2012 roku – Dzisiaj Prezes Zarządu LOT-u Marcin Piróg ogłosił oficjalnie rozpoczęcie sprzedaży biletów na rejsy wykonywane Boeingiem 787 Dreamliner. Pierwszy egzemplarz samolotu dołączy już w połowie listopada do floty polskiego przewoźnika.

Od piątku 14 września dostępne będą w systemie rezerwacyjnym już wszystkie ceny biletów na rejsy wykonywane Dreamlinerem w barwach LOT-u. 

Cena biletu w klasie ekonomicznej Dreamlinera (w obie strony) na trasach do Nowego Jorku, Chicago i Toronto będzie rozpoczynać się od 1 999 zł, zaś do Pekinu od 2 299 zł. Koszt biletu w klasie Premium tzw. Premium Club, która jest nową propozycją dla pasażerów LOT-u, będzie kształtować się już od 3 999 zł na połączeniach do Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz 4 499 zł na trasie do Pekinu.

PLL LOT S.A. przedstawiły także planowane daty pierwszych rejsów dalekodystansowych wykonywanych przez Dreamlinera. W pierwszą podróż za Atlantyk samolot uda się 16 stycznia 2013 roku do Chicago. Następny rejs będzie do Toronto 1 lutego 2013 roku. 3 lutego pasażerowie polecą Dreamlinerem do Nowego Jorku, a Pekin powita Boeinga 787 w barwach LOT-u miesiąc później – 3 marca 2013 roku.

Śmiało mogę stwierdzić, że jest to przełomowy moment dla LOT-u. Jestem przekonany, że oferta, którą prezentujemy naszym Pasażerom spotka się z ogromnym zainteresowaniem, a samolot jakim jest Dreamliner, zachwyci i spełni oczekiwania każdego z naszych podróżnych – mówi Marcin Piróg Prezes Zarządu PLL LOT S.A. Jestem pewien, że przedstawiona oferta na rejsy naszym Dreamlinerem jest obecnie najlepszą propozycją na rynku czyli idealnym połączeniem korzystnej ceny z najwyższym standardem obsługi na najnowocześniejszym samolocie pasażerskim świata – dodaje Marcin Piróg.

Rozpoczęcie sprzedaży biletów na rejsy Dreamlinerem wspierane jest intensywnymi działaniami promocyjnymi firmy. Oprócz szeroko zakrojonej kampanii w mediach, zarówno polskich, jak i zagranicznych (radio, telewizja, Internet, prasa) oraz prezentacji drugiej odsłony spotu reklamowego LOT-u w telewizji, przewoźnik będzie organizował konkursy m.in. na profilu na Facebooku, w których do wygrania będą bilety na loty Dreamlinerem. Co więcej, w planach jest także organizacja specjalnych prezentacji dla agentów sprzedaży w całej Polsce, w trakcie których pokazaną zostaną prawdziwe fotele i okno „samolotu marzeń".

Z myślą o pasażerach, LOT stworzył i wkrótce uruchomi specjalny serwis tzw. microsite na swojej stronie internetowej, w której przedstawione będą wszystkie zalety Dreamlinera, wpływające na komfort podróży, jego trzyklasowa konfiguracja oraz informacje techniczne.

Materiał prasowy PLL Lot

Bilety na loty Dreamlinerem dostępne są również w Lataj.pl, łatwo je znaleźć, gdyż oznaczyliśmy je specjalną ikonką "787 Dreamliner". Zapraszamy do rezerwacji.e-Newsletter...bądź na bieżąco!

 
  Najnowsze wiadomości  

Walentynkowy prezenty na facebooku

Dziś na facebooku rozdamy sporo nagród, więc zapraszamy na nasz profil!

2013-02-14 więcej »

Tylko do czwartku, loty do Berlina za 369 zł, śpiesz się!

Wykorzystaj szansę i zarezerwuj do czwartku wiosenny lot do Berlina w ekstremalnie niskiej cenie! 

2013-01-29 więcej »

Wizz Air pozostaje na Lotnisku Chopina przynajmniej do 15 stycznia 2013

Z powodu zamknięcia Drogi Startowej w porcie lotniczym Modlin (WMI) przewoźnik będzie operował na główne warszawskie lotnisko - Chopin'a

2013-01-04 więcej »

Porter Airlines teraz dostępne online w Lataj.pl

Kolejna hybrydowa linia lotnicza została dziś dołączona do systemu wyszukiwania i rezerwacji biletów lotniczych Lataj.pl

2013-01-03 więcej »

5-gwiazdkowa linia Qatar Airways zwiększa ilość rejsów

Już od 3 lutego 2013 linie Qatar Airways zwiększą ilość połączeń z Warszawą do siedmiu tygodniowo! 

2013-01-02 więcej »