infolinia pn.-pt. 9-19, sb. 9-15
22 492 08 08
koszt wg taryfy operatora

  Zarezerwuj lot Dreamlinerem w Lataj.pl  
2012-09-13

Warszawa, 12 września 2012 roku – Dzisiaj Prezes Zarządu LOT-u Marcin Piróg ogłosił oficjalnie rozpoczęcie sprzedaży biletów na rejsy wykonywane Boeingiem 787 Dreamliner. Pierwszy egzemplarz samolotu dołączy już w połowie listopada do floty polskiego przewoźnika.

Od piątku 14 września dostępne będą w systemie rezerwacyjnym już wszystkie ceny biletów na rejsy wykonywane Dreamlinerem w barwach LOT-u. 

Cena biletu w klasie ekonomicznej Dreamlinera (w obie strony) na trasach do Nowego Jorku, Chicago i Toronto będzie rozpoczynać się od 1 999 zł, zaś do Pekinu od 2 299 zł. Koszt biletu w klasie Premium tzw. Premium Club, która jest nową propozycją dla pasażerów LOT-u, będzie kształtować się już od 3 999 zł na połączeniach do Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz 4 499 zł na trasie do Pekinu.

PLL LOT S.A. przedstawiły także planowane daty pierwszych rejsów dalekodystansowych wykonywanych przez Dreamlinera. W pierwszą podróż za Atlantyk samolot uda się 16 stycznia 2013 roku do Chicago. Następny rejs będzie do Toronto 1 lutego 2013 roku. 3 lutego pasażerowie polecą Dreamlinerem do Nowego Jorku, a Pekin powita Boeinga 787 w barwach LOT-u miesiąc później – 3 marca 2013 roku.

Śmiało mogę stwierdzić, że jest to przełomowy moment dla LOT-u. Jestem przekonany, że oferta, którą prezentujemy naszym Pasażerom spotka się z ogromnym zainteresowaniem, a samolot jakim jest Dreamliner, zachwyci i spełni oczekiwania każdego z naszych podróżnych – mówi Marcin Piróg Prezes Zarządu PLL LOT S.A. Jestem pewien, że przedstawiona oferta na rejsy naszym Dreamlinerem jest obecnie najlepszą propozycją na rynku czyli idealnym połączeniem korzystnej ceny z najwyższym standardem obsługi na najnowocześniejszym samolocie pasażerskim świata – dodaje Marcin Piróg.

Rozpoczęcie sprzedaży biletów na rejsy Dreamlinerem wspierane jest intensywnymi działaniami promocyjnymi firmy. Oprócz szeroko zakrojonej kampanii w mediach, zarówno polskich, jak i zagranicznych (radio, telewizja, Internet, prasa) oraz prezentacji drugiej odsłony spotu reklamowego LOT-u w telewizji, przewoźnik będzie organizował konkursy m.in. na profilu na Facebooku, w których do wygrania będą bilety na loty Dreamlinerem. Co więcej, w planach jest także organizacja specjalnych prezentacji dla agentów sprzedaży w całej Polsce, w trakcie których pokazaną zostaną prawdziwe fotele i okno „samolotu marzeń".

Z myślą o pasażerach, LOT stworzył i wkrótce uruchomi specjalny serwis tzw. microsite na swojej stronie internetowej, w której przedstawione będą wszystkie zalety Dreamlinera, wpływające na komfort podróży, jego trzyklasowa konfiguracja oraz informacje techniczne.

Materiał prasowy PLL Lot

Bilety na loty Dreamlinerem dostępne są również w Lataj.pl, łatwo je znaleźć, gdyż oznaczyliśmy je specjalną ikonką "787 Dreamliner". Zapraszamy do rezerwacji.  Najnowsze wiadomości  

Zniesienie wiz do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Już od 22 marca 2014 spore ułatwienia dla Polaków planujących podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

2014-03-20 więcej »

Walentynkowy prezenty na facebooku

Dziś na facebooku rozdamy sporo nagród, więc zapraszamy na nasz profil!

2013-02-14 więcej »

Tylko do czwartku, loty do Berlina za 369 zł, śpiesz się!

Wykorzystaj szansę i zarezerwuj do czwartku wiosenny lot do Berlina w ekstremalnie niskiej cenie! 

2013-01-29 więcej »

Wizz Air pozostaje na Lotnisku Chopina przynajmniej do 15 stycznia 2013

Z powodu zamknięcia Drogi Startowej w porcie lotniczym Modlin (WMI) przewoźnik będzie operował na główne warszawskie lotnisko - Chopin'a

2013-01-04 więcej »

Porter Airlines teraz dostępne online w Lataj.pl

Kolejna hybrydowa linia lotnicza została dziś dołączona do systemu wyszukiwania i rezerwacji biletów lotniczych Lataj.pl

2013-01-03 więcej »